"beraber yaşa, yalnız öl." -lost
No Tomorrow
Devam Ediyor
8.6 50 kişi Puan Ver

No Tomorrow dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

No Tomorrow

  • Ortalama 43 dakika
  • Dram
'No Tomorrow' The CW kanalının 2016 sonbaharında gösterimi planlanan bilim kurgu, romantik fantezi ve drama türündeki dizilerinden biridir.
Yayın günü Salı olarak ayarlanan dizi The Flash'ın ardından gösterime sunulacaktır.
"Jane the Virgin", "The Good Wife" ve"Elementary" dizilerinin yapımcısı Corinne Brinkerhoff tarafından oluşturulmuştur. Ayrıca Scott McCabe ve Tory Stanton dizinin ortak yaratıcılarıdır. Üçlü ile birlikte Maggie Friedman, Ben Silverman, Brad Silberling ve Sean Canino yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi ise Warner Bros. Television, CBS Television Studios, Groupo Globo ve Electus Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır.
TV Globo'da yayınlanan "How To Enjoy The End Of The World" isimli bir Brezilya serisinden uyarlanan dizinin başrol oyuncuları Amy Pietz (The Office), Jesse Rath (Defiance), Joshua Sasse (Galavant), Sarayu Blue (Sons of Tucson) ve Tori Anderson olarak sıralanmaktadır.
Dizi, kıyamet kopmadan önce yapılması gerekenlerin listesini yapan, hayatı dolu dolu yaşayan, özgür ruhlu bir adamı ve ona ilham veren bir kadını merkezine almaktadır. Kıyametin kopmasına sadece 8 ay, 12 gün kaldığı iddia edilmektedir...
Hikayenin devamını oku
No Tomorrow Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

- Yorumlar yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...